Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» почалась 21 березня, у Всесвітній день лісу, і триватиме до Дня довкілля – 17 квітня.

Заходи в рамках акції відбудуться і в колективах лісництв державного підприємства «Бережанське лісомисливське господарство», повідомив заступник директора Михайло Березюк.

Для посадкової кампанії бережанські лісівники заготовили близько двох мільйонів сіянців і саджанців різних порід. Заплановано посадити 160 гектарів лісу, в тому числі на переданих землях сільських рад – 70 гектарів.

Для озеленення населених пунктів районів використають значну кількість декоративного посадкового матеріалу. Водночас з участю школярів, представників місцевої влади, засобів масової інформації Бережанського, Підгаєцького та Козівського районів впорядкують території лісництв та інших виробничих підрозділів. Для молодших учнів проведуть конкурси на кращий малюнок і твір на тему «Людина та ліс».  Це сприятиме вихованню у дітей шанобливого ставлення до лісу, який поправу вважають зеленими легенями землі, пише газета «Свобода».