У селищі Золотий Потік, що на Бучаччині, офіційно відкрили першу в Україні поліцейську станцію. Там працюватимуть шестеро працівників, котрі будуть нести службу 24 години на добу.

Люшняк МиколаЗа словами начальника Бучацького відділу поліції Сергія Гаврилюка, правоохоронці забезпечені окремим приміщенням, комп’ютерною технікою, зв’язком та транспортом. Вони зможуть надавати повноцінні та професійні послуги жителям довколишніх сіл.
Участь в урочистому заході з нагоди відкриття поліцейської станції взяв і народний депутат України від БПП «Солідарність» Микола Люшняк, який пообіцяв всіляко сприяти у її функціонуванні.
– Поліція зараз проходить вкрай важливий етап реформування і відкриття поліцейської станції – яскравий приклад того, як наряди поліцейських максимально наближують до сільської місцевості, а отже – до людей, – відзначив Микола Люшняк. – Для повноцінної роботи поліцейських беру на себе обов’язок вже в скорім часі Люшняк Миколапридбати для станції нову офісну техніку та забезпечити правоохоронців доступом до Інтернету. Сподіваюсь, що спільними зусиллями громада та оновлена поліція наведуть лад в економічних, екологічних та кримінальних питаннях.
На першій поліцейській станції Тернопільщини працюватимуть шість досвідчених працівників поліції. Вони оперативно реагуватимуть на усі звернення громадян про скоєні злочини та правопорушення. Старший інспектор поліції Андрій Романишин працює в селищі вже одинадцять років. Зазначає, що добре знає місцеве населення та проблеми людей навіть з віддалених сіл. На новій посаді продовжить забезпечувати правопорядок та оперативно реагувати на кожне звернення громадян.
До слова, мешканці довколишніх сіл відтепер матимуть змогу будь-коли звернутися за допомогою до поліцейських, адже вони нестимуть службу у цілодобовому режимі.
Додамо, що загалом на Тернопільщині планують облаштувати 21 поліцейську станцію. Діятимуть вони у більших містечках, куди добиратися з райцентру було далеко, і обслуговуватимуть прилеглі села.