У Партії Регіонів не вживатимуть санкцій щодо депутатів, які 5 червня не проголосували у першому читанні за законопроект “Про засади державної мовної політики”. Про це в ефірі “5” каналу сказав голова парламентської фракції Партії Регіонів Олександр Єфремов.

“У нас немає такого, як у наших опонентів із опозиції, що якщо хтось за щось не проголосував, то ми його негайно виключаємо”, – запевнив регіонал. За його словами, керівництво партії з повагою ставиться до думки усіх її членів, – а це 1 мільйон 400 тисяч людей з усіх регіонів, – але при цьому в ПР є “партійні переваги”, і в рамках прийнятого рішення вона більшістю схиляється до їх виконання. “Є ті, які в силу якихось причин цього не зробили. Але це не означає, що ми завтра будемо застосовувати якісь каральні заходи стосовно цих людей”, – пояснив О.Єфремов.

Нагадаємо, що голосував “проти” мовного законопроекту своїх однопартійців  “регіонал” з Тернополя Орест Муц. Нардеп, який потрапив в опалу у керівництва ОДА, мабуть, сподівається у такий спосіб привернути до себе увагу виборців.