З наближенням дати виборів загострилися внутрішні суперечності всередині партії влади. Ще донедавна керівник тернопільських регіоналів, а зараз зміщений з партійної посади громадський діяч нардеп Орест Муц розпочав публічну війну місцевим намісництвом Януковича. Якщо хтось думає, що це лише піар-війна, то глибоко помиляється. У одіозного регіонала відбирають політичне майбутнє, а він руками, ногами і зубами намагається втриматися “в сідлі”

Зокрема, Муц має серйозні претензії до заступника Хоптяна – Юрія Желіховського- та його діяльності, пов’язаної з просуванням на теренах північних районів луганського банкіра Володимира Клименка. Нагадаємо, що Орест Павлович націлився на здобуття депутатського мандату саме по цьому округу і, очевидно, що Клименко став йому “поперек дороги”.
Напевно через це депутатські запити Ореста Муца спрямованідо Генерального прокурора України, глави Адміністрації Президента України, віце-прем’єр-міністра України – міністра інфраструктури України,  голови Служби безпеки України щодо запобігання афери з кредитування населення на території Тернопільської області та псевдо допомоги з приводу будівництва доріг та фінансування соціальної сфери фондом “Галичина-Волинь”, а також зловживання службовим становищем заступником голови Тернопільської облдержадміністрації Юрієм Желіховським та начальником служби автомобільних доріг підприємства “Тернопільський облавтодор” Миколою Гнатівим.

На фото: Регіонал Орест Муц звинувачує регіонала Юрія Желіхвського у зловживаннях. І чим вони відрізняються від “помаранчевих”?