Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення ліквідувати торгівлю на тротуарах на вулиці Шептицького. Мова йде про місця, що межують із перехрестям. А це – тротуари біля «Укрексімбанку», навпроти біля кафе «Мізон», біля «Збруча» та навпроти біля ринку «Купон».

Причина цього – постійні скарги жителів міста та продавців центрального ринку. Однак самотужки управління муніципальної поліції зробити це не змогло.

– Сьогодні працівники муніципальної поліції спільно із працівниками міськвідділу розігнали на перехресті незаконну торгівлю. Так як наші працівники поки не мають форми, ми б самостійно не змогли виконати це рішення виконкому. Спочатку нам допомагало троє дільничних інспекторів. А потім вже вони покликали на допомогу ще біля п’ятнадцяти міліціонерів з міськвідділу, – повідомив вчора на прес-конференції начальник управління муніципальної поліції Сергій Волков.

Загалом, запевняє головний інспектор поліції міста, співпраця з місцевими правоохоронцями у них налагоджена. Поліціянти не втручаються у їхню роботу, а правоохоронці не заважають працювати їм.

Тут варто нагадати, що свого часу начальник обласної міліції Федір Бортняк був категорично проти створення у місті такого підрозділу. Однак швидше усього проблема полягала у самій назві – першочергово підрозділ міської ради планували назвати муніципальна міліція.