Футбольний клуб «Тернопіль» у рамках фінального етапу чемпіонату України серед команд другої ліги переграв «Реал Фарм» з Южного. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:1 на користь муніципалів.

ФК «Тернопіль» за популярністю серед галицьких городян можна порівняти з “любов’ю” киян до столичного «Арсеналу». Матчі що тих, що інших  відвідує, відсили, півтори сотні глядачів. Не допомагає дітищу Сергія Надала і примусове розповсюдження абонементів на сезон серед працівників бюджетних організацій міста, а це близько тисячі потенційних глядачів, які заплатили гроші з власної кишені!

Заявка ФК «Тернопіль» на ігри у другій лізі завдає клопоту хіба що місцевій міліції. Людей у погонах та цивільному на арені та біля неї назбиралося майже рівноцінно з кількістю глядачів.

Матч ФК «Тернопіль» та «Реал Фарму» видався не надто цікавим та видовищним. Події на полі були настільки млявими, що у середині першого тайму біля центрального кола хвилин десять спокійно скуб травичку газону голуб. Пернатого жодним чином не турбували і не лякали футбольні баталії. У підсумку підопічним Василя Івегеша таки вдалося заштовхати два м’ячі у ворота суперника і гарантувати собі перемогу.

ФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футболФК Тернопіль футбол