18 грудня депутати міської ради дали дозвіл гр. Крушельницькому Зіновію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею до 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку по вулиці Бригадній. Дана ділянка знаходиться в селі Кутківці, яке належить до території міста.

Зіновій КрушельницькийРішення з цього питання міські депутати прийняли з другого разу після напоглевих прохань переголосувати це питання.

Особливий інтерес викликає прізвище та ініціали заявника, які повністю співпадають з даними начальника управління ветеринарної медицини в Тернопільській області Зіновія Крушельницького. Цікаво, що раніше на вулиці Бригадній знаходилася одна з підшефних ветеринарній медицині структур. Кількома роками раніше вона відмовилась від земельної ділянки на користь міста. Не виключено, що тепер міська влада “віддає” борги, але не державній установі, а приватним особам.

Цікаво, що 18 грудня міська рада визначила, що учасникам АТО будуть виділені малопристосовані ділянки в районі колишніх кагатних полів цукрового заводу. Тоді як на цій же сесії високопосадовець отримав ділянку в зоні елітної приміської забудови.