дороги в тернополіНа наступне засідання виконкому Тернопільської міської ради винесений проект рішення про затвердження нової редакції титульного списку капітального ремонту об’єктів шляхово-мостового господарства.

Це вже третя редакція документу, згідно якого має здійснюватися ремонт доріг у Тернополі. Нагадаємо, що раніше мерія оприлюднила цей перелік. Зокрема, планувалося провести капітальний ремонт (заміну верхнього шару покриття) доріг по вул. Острозького, Франка, Коперника, Київській, Л.Українки, Тарнавського та Дружби, а також  провести реконструкцію вулиці Симоненка, влаштування світлофорного регулювання на вулиці Будного (в районі «Білого замку» та на перехресті з вул. Вояків УПА с. Петриків), провести капітальний ремонт світлофорного регулювання руху на проспекті Бандери біля бульвару Д.Галицького та на перехресті вулиць Руської – Танцорова – Над Ставом (при виїзді з вул. Танцорова).

З цього переліку керівництво міста планує виключити ремонтні роботи на вулиці Симоненка. Вартість робіт складає 1,1 млн. гривень. Цікаво, що рік тому від ремонту вулиці Симоненка вже раз відмовлялися. Ми розповідали, що минулого року понад 3 мільйони заплановані на ці роботи не були використані, а згодом були спрямовані на очищення доріг від снігу.

Також цікаво відзначити, що кошторисна вартість робіт з капремонту тернопільських доріг практично у всіх випадках, окрім вулиці Острозької, складає 299 тисяч гривень. Очевидно, у такий спосіб міська влада уникає проведення тендерів і самостійно без конкурсу укладає угоди з виконавцями робіт.