22 людей зникли безвісти після розгону “Євромайдану” та штурму адміністрації Президента у Києві. В списках серед зниклих був і мешканець Тернопільщини 23-річний Ельвін Мансуров з села Зарваниця Теребовлянського району.

Беркут23-річний Ельвін Мансуров, мешканець Зарваниці Теребовлянського району, працює в Києві. За словами сестри хлопця, в ніч на 30 листопада на майдані Незалежності  його затримали і повезли в Шевченківський райвідділ міліції. Там він знаходився до 1 грудня, розповідає Аліна. Другого грудня, каже,  хлопець перебував в 17-й Київській міській лікарні. Вона зателефонувала на гарячу лінію і дізналася, що братові надали медичну допомогу і відпустили з лікарні, – повідомляє TV-4.

Ще один мешканець Тернопільщини – художник Микола Лазаревський – серед дев’яти затриманих. Повідомляють, що його жорстоко побито і арештовано на 60 днів. Як повідомляють у соцмережах, йому інкримінують організацію масових погромів.

“Юридичним супроводом усіх проблемних питань, які виникли в Києві на майдані, тих людей, які потерпіли від кийків правоохоронців займаються народні депутати, безпосередньо і з нашої фракції, які є кваліфікованими юристами”, – розповів член страйкового комітету Віктор Мартинюк.

Віктор Мартинюк повідомив, що лікарні, до яких звертаються постраждалі не видають довідки про стан здоров’я та отримані тілесні ушкодження.

“Навіть щоб звернутися до суду з якоюсь позовною заявою, то нашим народним депутатам складно дати як доказ того, що тілесні ушкодження є. Людей навіть належним чином не оглядають, не дивляться, які в них є ступені ушкодження”, – зазначив Віктор Мартинюк.

В соцмережах є інформація про список постраждалих та тих, кого досі не можуть знайти. Таблиця Євромайдан SOS дозволяє родичам і правозахисникам допомогти цим людям, знайти їм медиків і юристів. Список осіб яких розшукують родичі та друзі оновлюється щогодини. Інформацію про тих, хто зник безвісти просять повідомляти на гарячу лінію Євромайдану SOS: 0685481241; 0666849830; 0633379573.