Страшна звістка сколихнула одне із сіл, що у Гусятинському районі на Тернопіллі. 71-річний місцевий мешканець у п’яному запалі вбив власну дружину, з якою прожив декілька років.

Як повідомили у відділі зв’язків з громадськістю УМВСУ в Тернопільській області, міліціонери гарячими слідами затримали вбивцю.

Життя пенсіонера та його 56-річної дружини спокійним та мирним назвати язик не повертався. Обидвоє любили перехилити чарчину, тож мало не щодня з подвір’я лунали сварки та прокльони. Не раз сусідам доводилося викликати дільничного інспектора, аби втихомирити благовірних.  Буйний норов пенсіонера таки дався взнаки – наприкінці січня оковита довела чоловіка до протиправного.

Чоловік й зараз не може точно пригадати з чого того трагічного дня розпочалася сварка між ним та дружиною. Найімовірнішою причиною могли стати гроші, які житель села ніби то отримав за продаж власного будинку, а дружина віддала їх синові від першого чоловіка. Спиртне, що напередодні зігріло душу, тільки підлило масла у вогонь. Незначна суперечка переросла у крики та погрози. Подружжя лаяло один одного, аж раптом  чоловік у запалі схопив ножиці, що лежали на столі та кинувся на жінку. Лезо проштрикнуло шию. Нещасна навіть не встигла зрозуміти, що сталося. Тільки відчула нестерпний біль у шиї, а по грудях розлилася кров.

Кровотеча була надто сильною, а рятувати жінку було нікому. Благовірний навіть не подумав викликати швидку чи покликати на допомогу сусідів. Жінка померла від втрати крові.

Як розповів начальник сектору карного розшуку Гусятинського райвідділу міліції Віталій Романський, тіло жертви уранці знайшли міліціонери. Того ж дня оперативники затримали вбивцю. Щодо злочинця, якого обґрунтовано підозрюють у скоєнні неочевидного вбивства, порушено кримінальну справу за статтею 115 (частина 1) КК України. Триває розслідування.