Снігова стихія стала справжнім випробуванням для комунальних служб області. Попри цілодобову роботу дороги до віддалених населених пунктів були непроїзними. У снігових заметах застрягали карети швидких та приватні автомобілі.

Від початку негоди рятувальники на Тернопільщині із снігових заметів визволили майже три сотні людей, які перебували в автомобілях. Пріоритет надавали тим викликам, де була потенційна загроза життю та здоров’ю. 

«Всі траси державного значення розчищені, проїзні. До прикладу, бачимо, що об’їзна Тернополя розчищена до асфальту. Проблем щодо проїзду немає. Проте станом на учорашній  ранок був ускладнений проїзд до 90 населених пунктів. Переважно це віддалені села, які знаходяться дещо далі від доріг державного значення. Проте дороги розчищаються, працює техніка служби автомобільних доріг, організації, які обслуговують дороги. Також долучаються місцеві підприємці, фермери», – пояснює речниця ДСНС в області Ірина Крупа.

За прогнозами синоптиків, складні погодні умови зберігатимуться до вихідних. Цими днями можливі снігопади, на дорогах утворюватиметься ожеледиця, температурні показники зберігатимуть тенденцію до зниження.