15 людей загинули та майже сотня отримали травми у аваріях на Тернопільщині. Їх працівники ДАІ лише цього року зареєстрували майже 400.

МатрифайлоА ще на дорогах області державтоінспектори затримали 300 нетверезих водіїв. Серед них – четверо міліціонерів, – повідомляє ТВ4.

Начальник Державтоінспекції Тернопільщини Андрій Матрифайло уже втретє з початку весни провів відкриту зустріч з громадськістю, на якій розповідав про роботу своїх підопічних.

Серед позитиву у роботі працівників ДАІ на Тернопільщині Андрій Матрифайло називає відсутність у інспекторів ДПС на дорозі так званого “плану по протоколах” і запевняє – тепер вони не чіпляються до водіїв за дрібниці, а карають тільки тих, хто насправді порушив правила дорожнього руху.

– Хочу назвати цифри, скільки протоколів було складено на минулий рік, станом за місяць часу, за цей період і за цей місяць, то ви зрозумієте зразу, що палочна система вже не діє і ніхто показників в наших працівників не вимагає. Я вже сказав, є порушення – ми його документуєм. Тобто, в період з 13.03 по 14.04 виявлено взагалі по області 1135 порушень. Минулого року, за цей період було 3455. Є різниця, – розповідає начальник УДАІ УМВСУ в Тернопільській області Андрій Матрифайло.