.

Сума невиплаченої заробітної плати в області на 1 травня становила 8,4 млн. гривень, що на 112 тис. гривень (на 1,4 %) більше, ніж на початку року.

.

Про це повідомила начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Богдана Олексишин під час засідання колегії ОДА.

– Упродовж січня-березня в області зафіксовані високі темпи зростання заборгованості з виплати заробітної плати – 57,5 %, – повідомила Богдана Олексишин. – Однак, завдяки вжиттю облдержадміністрацією додаткових дієвих заходів, у квітні цього року борги зменшені на 4,7 млн. гривень або на 35,6%.

У структурі боргу найбільша питома вага – 43,6 % або 3,7 млн гривень зосереджено на економічно активних підприємствах. На підприємствах, щодо яких відбувається процедура банкрутства, до початку року заборгованість зросла на 60,6 % або на 1,1 млн. гривень і склала 3 млн. гривень або 35,7 % від загальної суми боргу.

– Станом на 1 травня 2011 року в області на економічно активних підприємствах нараховувалося понад 1,7 тис. працівників, яким не виплачено заробітну плату. До початку року ця кількість зменшилась на 1,2 тис. осіб або на 40 %, – сказала чиновниця.

Повністю відсутня заборгованість із заробітної плати у Борщівському районі. Окрім того, у 5 районах області відсутні борги на економічно активних підприємствах (Бучацький, Заліщицький, Кременецький, Лановецький, Шумський).