Знову горять дачі на Тарнавського. Майже щодня мешканці прилеглих будинків чують сирену пожежних автомобілів та відчувають запах горілого.

Як повідомила виданню “Погляд” очевидиця мешканка прилеглого будинку, 29 жовтня запалили дачу під час Божої служби у церкві Петра.

Факт пожежі підтвердили і в ДСНС.

“29 жовтня о 10:53 у м. Тернопіль на вул. Київська-Тарнавського виникла пожежа закинутого дачного будинку. Внаслідок пожежі знищено даний будинок на площі 20 м кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини. Під час гасіння врятовано 1 сусідню будівлю”, – ідеться у повідомленні рятувальників.

За словами тернополянки, вона і чимало інших свідків перед пожежею бачили одну й ту ж особу на місцях горіння. І вони навіть ідентифікували, хто це.

“Одного разу застукала, коли ця особа підпалювала пеньок під моїм домом, хто зна, що ще вона може підпалити. Схоже, що у неї психічні відхилення”, – каже жінка.

Нагадаємо, за ці дачі на Тарнавського роками тривала судова тяганина. По її завершенні з дачниками домовилися і виплатили компенсацію. Люди підписали документи, що від землі відмовилися. До підпису документів, досить часто горіли дачні будинки і навіть зараз після нібито порозуміння дачників з владою пожежі не припинилися.