До пізнього вечора автомобіль Mercedes ML, подібний на особисте авто екс-міського голови Романа Заставного, був припаркований поруч з його колишньою резиденцією на вулиці Листопадовій. Навряд чи Роман Йосипович подарував його Сергію Надалу.

Не виключено, що в приміщенні міської ради проходили непрості переговори колишнього з нинішнім. Ми вже розповідали про те, що стосунки «Свободи» і Заставного в період виборчої кампанії ледве не перейшли точку кипіння. Особливо з боку нової міської партії влади, найбільш запеклі прихильники якої вимагали «вендетти» над командою екс-мера, який на їхню думку вів брудну кампанію. Але за час, який провів Заставний у Моршині, очевидно, щось змінилося. Та й образи, які мали, здебільшого, особистий характер почали  вивітрюватися. Прагматизм поступово бере гору, а Заставний в цьому скликанні  представляє партію «За Україну» та зберігає вплив на «Фронт змін» – політичні сили, які зараховують до можливих союзників «Свободи» в радах Західної України. Тому «пороти гарячку» і спалювати усі мости нова команда, очевидно,  не буде поспішати. Крім того, в колишнього мера дуже багато болючих точок та людей, яких би він хотів залишити в структурі міської влади.

Тому є підстави вважати, що завтра депутати, залежні від Заставного дружно підтримають кадрові пропозиції нового мера. Можливо, навіть без умов. Для налагодження співпраці не обов’язково, щоб «світилися» давно відомі прізвища. Ними можуть стати нові, але дуже близькі до бізнес-середовища екс-мера особи, які з певних обставин опинилися в «Свободі». Завтра вони можуть зайняти ключові посади в команді Надала.