Десять людей врятували вогнеборці під час пожежі, що сталася в Тернополі на вулиці Гайовій 1 лютого.

О 12:10 на пункт зв’язку оперативно-диспетчерської служби обласного Управління МНС України в Тернопільській області надійшло повідомлення про горіння офісного приміщення по вул.Гайовій, в Тернополі.

До місця виклику направили пожежно-рятувальне відділення 14-ї самостійної державної пожежної частини Тернопільського районного відділу та оперативний відділ оперативно-координаційного центру. Розвідкою, проведеною ланкою ГДЗС, було встановлено, що горить другий поверх будівлі, на площі близько 70 м.кв.

Люди, рятуючись від вогню через вікна потрапили на карниз другого поверху, але самостійно покинути споруду не могли та потребували допомоги. Не припиняючи боротися з полум’ям, рятувальники, за допомогою драбин провели рятування постраждалих, евакуювавши 10 людей та викликали бригаду швидкої медичної допомоги. Власника приміщення, громадянина 1982 року народження, з діагнозом «отруєння продуктами горіння», шпиталізовано до обласної лікарні.

Гасіння пожежі ускладнювалось сильним задимленням – горіли стелажі заповнені рулонами з тканиною. Додатково, на гасіння пожежі направлене відділення частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Не зважаючи на складні умови роботи, завдяки оперативним, вмілим та злагодженим діям вогнеборців були врятовані життя 10 людей. Пожежу о 12.50 локалізовано, а о 12.52 – ліквідовано.

Вогнем знищено стелажі та рулони тканини, пошкоджено облицювання стін, стелі та офісні меблі. Загиблих на місці події не виявлено. Причина пожежі та матеріальні збитки – встановлюються.