Вісім гуртожитків, які перебувають зараз у приватній власності “Тернопільбуду”, підприємство готове передати у комунальну власність міста. Але не безкоштовно, а за компенсацію більше 9 мільйонів.

Про намір передати будівлі місту, у відповідь на запит “20 хвилин“, повідомив генеральний директор Василь Лило.

“Рішенням Загальних зборів учасників ТОВ “Тернопільбуд” прийнято рішення про передачу гуртожитків у комунальну власність територіальної громади м. Тернополя. 22.05.2014 Товариством з обмеженою відповідальністю “Тернопільбуд” поданий необхідний пакет документів в Тернопільську міську раду для розгляду питання щодо прийняття рішення про передачу вищенаведених гуртожитків у комунальну власність територіальної громади м. Тернополя” – йдеться у листі-відповіді.

Така передача, до слова, перший крок приватизації кімнат у гуртожитку його мешканцями. Згідно з законом рішення про приватизацію повинна прийняти міська рада. Саме тому об’єкти приватизації, в даному випадку гуртожитки, повинні бути комунальними.

Не один рік мешканці гуртожитків добивалися можливості приватизувати своє житло, яке раніше належало акціонерам, тобто тим же людям. Коли ж “Тернопільбуд” з ВАТ перетворили на ТОВ окрім виробничих приміщень, техніки та іншого приватними стали й гуртожитки з людьми.

Як стало відомо з достовірних джерел “Тернопільбуд” та пан Лило готовий віддати гуртожитки місту не за дарма. Про це гендиректор “забув” написати у відповіді на запит. Отож за гуртожитки, які фірма отримала в приватну власність після зміни юридичного статусу і які раніше були державними, “Тернопільбуд” та Василь Лило, який є основним власником (згідно даних ЄДР), хоче від міста компенсацію в більш ніж 9 мільйонів гривень… Звідки такі суми, зважаючи на те, що привласнення гуртожитків в свій час, напевне, було копійчаним, поки невідомо… Не завадить згадати, що такі ж гуртожитки “Текстерно” та “Комбайновий” в комунальну власність міста передали БЕЗКОШТОВНО.

Читайте на цю тему: