Ганебною поразкою з рахунком 0:2 завершилася зустріч головної галицької команди з полтавської “Ворсклою”. Прикрим є не лише результат, але й зміст гри львівських футболістів.

.

Після чотирьох турів в активі “Карпат” лише одне (!) очко і передостаннє місце у турнірній таблиці. При цьому серед суперників лише донецький “Шахтар” міг вважатися непрохідним, решта – “Іллічівець”, “Чорноморець” і та ж сама Полтава – середняки українського футболу, не більше. Що ж сталося з біло-зеленими, які ще недавно “ставили на вуха” своїх і чужих уболівальників видовищною грою, яскравими моментами і основне самовіддачею, якою компенсували огріхи майстерності?

Наприкінці попереднього сезону власники львівської футбольної дружини вирішили зекономити кошти і накупити недорогих професійних футболістів з Європи. Казали, що доморощені зірки – Кожанов, Федецький та вимагали кращих зарплат і преміальних, а молоде підростаюче покоління потребувало часу і терпіння. Як результат такої “економії” у Львові з’явилися Гомес, Лукас, Пачеку, Крістобаль – гравці з другої ліги іспанського чемпіонату. Підсилення грі вони не принесли, зате відбили мотивацію у кількох молодих і талановитих карпатівців, які перестали потрапляти у склад. Через довгі торги команда втратила Кожанова, відмовився грати Кузнєцов, травмований Батіста – практично всі нападники! Через це за чотири гри чемпіонату “Карпати” забили “аж” 2 голи.

Нинішній тренер львів’ян – білорус Олег Кононов дуже старається, але він не чарівник. Ігрового фанатизму Федецького і Худоб’яка теж замало. Схоже, що власники команди остаточно загралися самі з собою. Кажуть, до числа акціонерів “Карпат” тепер належить олігарх Ігор Коломойський. До його сфери інтересів також зараховують ще й “Дніпро”, “Арсенал”, “Кривбас” та “Волинь”, то й не дивно що на всіх уваги не вистачає. Через це страждають ті, заради кого увесь цей футбол – вболівальники. Їх щораз менше не трибунах львівського стадіону “Україна”

Іван Сірий