Проти депутата Ковельської райради із фракції «Батьківщини» Сергія Повара, якому інкримінують кримінал через знущання з дитини, розгорнули ганебну кампанію цькування.

.

Про це під час сесії облради заявив голова волинської «Батьківщини» Анатолій Грицюк.

Грицюк озвучив депутатський запит щодо «ганебної інформації» у ЗМІ, яка стосувалася скандалу навколо «біло-сердечного» депутата Ковельської райради Сергія Повара. Проти районного обранця порушили кримінальну справу через те, що він познущався з 7-річного хлопчика у Ковелі.

«У ЗМІ пройшла інформація щодо депутата Ковельської районної ради Сергія Повара, що він познущався з дитини. Ми подали документи у Ковельську прокуратуру, подали відеоролик, де батьки кажуть, що вони не мають претензій і просять не втручатися у приватне життя. На превеликий жаль, прокуратура пише, що відкриває кримінальну справу», – заявив Анатолій Грицюк.

Він зазначив: «Я розумію, звідки ростуть ноги. Якщо ми дійсно живемо у демократичній державі, якщо ми дійсно будуємо сильну державу, і є влада, і є опозиція, то для чого такими ганебними методами цькувати людей?».

Але Волинська облрада не підтримала запит Анатолія Грицюка.

Раніше прокурор Волинської області порушив кримінальну справу щодо депутата Ковельської районної ради Сергія Повара, який знущався з малої дитини, за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України. Цей випадок набув широкого розголосу й обурив громадськість Волині. 20 квітня депутат Ковельської районної ради Сергій Повар, перебуваючи у громадському місці – на подвір’ї багатоповерхового будинку за місцем свого проживання, грубо порушуючи громадський порядок, діючи з особливою зухвалістю, використовуючи при цьому нікчемний привід, умисно, з хуліганських міркувань схопив за шию малого хлопчика, який грався у піску, привезеному Сергієм П. для ремонту оселі.

Утримуючи дитину таким чином, зловмисник вдаряв її головою у пісок, доки один зі свідків події підбіг і вирвав малюка з його рук. Хлопчик отримав легкі тілесні ушкодження й дуже злякався.

«Порушення цієї кримінальної справи має на меті захист законних прав та інтересів дитини, адже потерпілий хлопчик є малолітнім і не може самостійно захистити свої права. Усі громадяни нашої країни, незалежно від їхнього статусу чи посадового становища, мають розуміти, що застосування насильства проти дитини є неприпустимим», – розповів прокурор області Андрій Гіль

Слідство у кримінальній справі, порушеній щодо депутата районної ради, провадитиме Ковельська міжрайонна прокуратура, пише ZiK