Священик Московського патріархату з села Великі Млинівці Кременецького району,  він же активний учасник бійок за храми та любитель швидкої їзди (за що і отримав прізвисько «Шумахер»), отець Георгій Прокопчук закликає підтримати електронну петицію щодо недопущення передачі Малої Софії у користування УПЦ-КП на власній сторінці у Фейсбуці.

Цей допис далеко не найоригінальніший на сторінці батюшки з УПЦ МП. Репости «Шумахера» говорять про його симпатії до імперіалістичної політики Президента РФ Владіміра Путіна, таких як «довершити справу російського царя Миколи ІІ, відвоювавши у Туреччини Стамбул для вільного доступу російського флоту у Середземне море». Не залишився о. Георгій і осторонь питання про відміну святкування Міжнародного жіночого дня. Натомість, він пропонує відзначати річницю арешту більшовиками царської сім’ї Романових.

Вочевидь, в УПЦ МП все чіткіше вимальовуються ідеї відродження російської імперіалістичної монархії на чолі з Путіним, з готовністю розв’язувати все нові і нові війни.