На сайті міської ради з’явились три проекти рішень виконавчого комітету міськради.

Керівництво міста пропонує їх для громадського обговорення. Усі проекти стосуються важливі з точки зору розвитку міста. В першому проекті йдеться про

затвердження Умов організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Тернополі. Нагадаємо, що наприкінці каденції команда Заставного оголосила і спробувала провести конкурс на всі міські маршрути, але наразилася на протест міської прокуратури. Розповідають, що зараз триває слідство щодо «наслідків» нічного засідання конкурсної комісії. У той же час нова влада старається робити все прозоро і виставила умови нового конкурсу на публічне обговорення.

Те саме стосується і другого проекту рішення, який визначає перелік пасажирських маршрутів у місті.

Третій проект не менш резонансний – підвищення тарифів для населення. У зв’язку із підняттям урядом ціни на природний газ на виробництво теплової енергії для населення на 50% виноситься на обговорення збільшення тарифу на теплову енергію для населення на 25%, а також підвищення на 25% тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Таким чином, команда Надала наблизилась до ще більшої відкритості і прозорості у своїх діях. Тепер черга за проектами сесійних рішень, особливо з майнових і земпльних питань. Навіть після сесії ці рішення поки що недоступні для загалу.