Теперішній 1-ий заступник голови облдержадміністрації Василь Коломийчук, а в минулому губернатор Тернопільщини “ризикнув” балотуватися до Тернопільської райради. Крім списку ПР, колоритний чиновник пішов на мажоритарку в селі Драганівка. Пішов і переміг, виборовши мандат депутата-райради.

Наступник Коломийчука, також  екс-голова облдержадміністрації Іван Курницький програв мажоритарку у Тернополі представнику “Свободи”.

У той же час інший в минулому високопоставлений чиновник – екс-голова облради Михайло Миколенко балотувався у ту ж райраду від “Батьківщини”. З незрозумілих причин йому було відведено лише 20-тє місце у партійному списку, а мажоритарку у рідному селі Товстулуг Миколенко несподівано програв висуванцю Партії регіонів – місцевому фермеру Юрію Березовському.

Реабілітував спільне скликання колишній заступник Миколенка по облраді – Мирослав Білик. Заслужений архітектор України не залишив жодного шансу суперникам у приміських Ступках. Правда, йшов Білик на вибори не від БЮТу, як у 2006р., а від партії влади.