Дружба з колишніми представниками Партії Регіонів, яка довела країну до війни, негативно впливає на імідж будь-якого тернопільського політика. А от критика з їх уст сприймається за приципом “ворог мого ворога – мій друг”.

Орест Муц та Валентин ХоптянКоманда міського голови вирішила розіграти цю карту напередодні старту місцевих виборів. Дивіться, мовляв, проти нашого хлопця воює не лише криміналітет та громадські активісти, а ще й колишні регінали. Можливо він не такий поганий?

Саме з такого ракурсу слід сприймати нинішню заяву сина скандального Ореста Муца – Володимира. Майже рік представників сімейства, яке наробило чимало біди на Тернопільщині, не бачили і не чули. Тепер Муців витягли з політичного нафталіну. Так Муц-молодший виступив на сесії міськради, де заявив,  про порушення регламенту та поскажився, що його не кличуть на погоджувальну раду, а також звинуватив свободівців у кнопкодавстві. Екс-регіонал намагався приплести до виступу війну в країні, звинувачуючи владу у вирішенні “шкурних” питань в тривожний час. Це однак не заважало пану Муцу голосувати ща подібні питання ще 2-3 роки тому.

Дісталося “на горіхи” і прокурору міста, який на думку депутата, залишився у спадок від режиму Януковича, який курс молодого бійця по імітації боротьби з корупцією пройшов на своїй рідні Кременечинні, за що сам ледь не сів тюрму ще при режимі Януковича.

Після цього колишній прислужник президента-втікача пафосно оголосив про перехід сімейної фракції Муців «Представництво Тернопільщини», у опозицію до міського голови і його команди. За логікою подій незабаром, заяви проти Сергій Надала зроблять Петро Гоч, Валентин Хоптян та інші колоритні персонажі.

На фото: Регіонали працюють на Надала?