Тернополянка Ірина Борисюк увійшла у шістку найкращих співаків України шоу «Х-фактор». І хоча вона не потрапила у фінал вокального проекту, жінка мріє відбутися як співачка зі своєрідним виконавським стилем.

Нині Ірина Борисюк перебуває у Києві. Жінка готується до гала-концерту «Х-фактора», який пройде вже 8 січня. Коли повернеться у рідне місто, поки сама не знає.

– Насамперед я б хотіла подякувати тернополянам за їхню підтримку, а також привітати з новорічними та різдвяними святами, – наголосила жінка. – Якщо вони, все-таки, вважають мене переможницею, то це і їхня перемога. Адже на великій сцені «Х-фактора» я представляла файне місто Тернопіль.Чим буду займатися надалі, ще не знаю. Одне знаю напевно: у ресторан не повернуся, а от діток надалі навчатиму у музичній школі.

«Глядач – непередбачуваний судя»

Нагадуємо, що Ірина Борисюк єдина з тернополян потрапила на вокальне шоу «Х-фактор». Під час кастингу проекту один із суддів – Ігор Кондратюк – виніс їй свій невтішний вердикт: ресторанній співачці буде важко змагатися в «Х-факторі». Одначе тернополянка своїми дебютами, щоразу в різних сценічних образах, змогла змінити думку продюсера на протилежну. Вона неодноразово отримувала від нього схвальні оцінки за свої виступи.

Тернополянка увійшла у півфінал шоу і стала однією з шести кращих виконавців України.

– Звичайно, я хотіла потрапити у фінал, тому зараз у мене невтішний стан, – із сумом у голосі говорить Ірина. – Усе, що було у моїх силах, я для цього зробила. Кожну пісню намагалася пропустити через себе. Вважаю, що зі своїми двома виступами у півфіналі, де я виконувала романс і пісню у стилі 80-х , я практично впоралася, і вони були не найгіршими. Це я почула і в критиці професіоналів.

Проте глядач, продовжує жінка, непередбачуваний суддя. Відтак, чому вона не пройшла далі, тернополянці важко судити. Мовляв, можливо, людям не сподобався вибір пісень.

– Але, що поробиш?! Все, що робиться, робиться на краще, – продовжує тернополянка. – Але завдяки «Х-фактору» відбулося народження нової Ірини Борисюк. За час перебування на шоу я здобула досвід співати на великій сцені, та ще й у прямому ефірі, коли на тебе дивляться тисячі глядачів. Окрім того, спробувала себе у різних вокальних репертуарах і в різних сценічних образах. А також трохи повірила у себе і свій спів.

Тепер її знають кияни

Ірину Борисюк впізнають на вулицях Києва, у метро. Люди вітаються, просять автографи і висловлюють своє невдоволення через те, що вона залишила «Х-фактор». У відповідь тернополянка дякує за підтримку, щирі слова чи просто на іншій стороні дороги привітно махає рукою.

– Мені телефонували і тернополяни, коли я покинула проект. Щоправда, не знаю їх. Казали, що для них це було справжньою несподіванкою. Декого, за їхніми словами, навіть «швидка» забирала, що було для мене справжнім шоком, – схвильовано додає Ірина Борисюк. – Тому я не можу зупинитися на цьому.

Жінка вже й не уявляє дня без співу і, як зізналася, їй страшно й подумати, що більше не співатиме на великій сцені.

– Я всім кажу, що прийшла на «Х-фактор» задля дитини і пішла з дітьми, тобто з учасниками колективу «Діти капітана Гранта», – розповідає жінка. – Відтак найбільше за мене вболівала донька Рената, яка важко переживала, що я не потрапила у фінал. Вона просила відразу покинути шоу і повернутися додому.

Боїться, що її забудуть

До речі, якби Ірині таки вдалося стати переможницею «Х-фактора» і виграти два мільйони гривень, вона б передусім купила нове помешкання.

– Також я допомогла б своїм батькам фінансово. А, щоб не запізнюватися, що в мене добре виходить, я б купила автомобіль, – каже тернополянка.

Якщо після закінчення вокального шоу Ірині запропонують здобувати кар’єру співачки, вона не відмовиться від такої можливості. Поки подібні пропозиції, як зазначила жінка, ще не надходили.

– Не хочу, щоб після участі в «Х-факторі» мене забули. Тому прагну надалі пов’язати своє життя зі співом, щоб люди мене знали як співачку зі своєрідним виконанням. Адже у кожен свій виступ я вкладаю свою душу і почуття , – говорить вона.

Тепер Ірина Борисюк мріє повернутися у Тернопіль і відсвяткувати Різдво у колі родини.

«20 хвилин»