Керівник обласної організації «Єдиний центр», перший заступник голови обласної ради  Сергій Тарашевський переконаний, що він надто корисний в обласній раді, а тому вирішив не розмінюватися на таку дрібницю, як посада мера Тернополя.

– Я займаю одну з найвищих посад в області, яку мені доручила тернопільська громада. Розпочав багато цікавих і доленосних для Тернопільської області проектів, є задумки на майбутнє, тому буду їх реалізовувати. Як цілеспрямована людина, яка відповідає за свої слова та вчинки, вважаю, що в обласній раді я корисніший для громади, – цитує пояснення Тарашевського, чому він вирішив не балотуватися у мери офіційний сайт облорганізації «Єдиного центру».

І при всьому сказаному він іде… першим номером у списку «ЄЦ» в депутати до міської ради. Будучи депутатом облради. І незамінним заступником. Щось одне з другим не в’яжеться.
Тим часом Тарашевський зізнався, що чутки про наміри висунути від «ЄЦ» на посаду мера Тернополя Юрія Чижмаря були небезпідставними.

– Його кандидатуру розглядала рада партії як достойного претендента, – каже Тарашевський. – Він – принципова і відповідальна людина, добрий господарник, перспективний політик, який зробив для області дуже багато. Однак він вважає, що в Тернополі знайдеться місцевий достойний кандидат.
Наразі, за даними прес-служби «ЄЦ», тернопільські єдиноцентристи продовжують аналізувати висуванців від інших політичних сил, вивчати їх програми та можливості їх реалізувати, проводять зустрічі з кандидатами, і на підставі цього обіцяють визначитись найближчим часом і підтримати найдостойнішого. Подейкують, ця фраза майже рівноцінна оголошенню в газеті штибу «Агов, ми готові домовлятися! Запропонуйте нам щось!».

P. S. Аналіз передвиборної програми «ЄЦ», з якою вона йшла в облраду, і що конкретного з неї зроблено читайте на ZZ найближчим часом.