Сьогодні останній день, коли можна подати документи на оголошений міською владою конкурс на приватизацію трьохповерхової будівлі за адресою проспект С.Бандери, 2 (кафе «Турист»).

Аукціон з продажу об’єкту має відбутися 1 квітня. Оголошення з цього приводу опубліковане в газеті міської ради «Тернопіль вечірній» на 15 сторінці в №9 (1592) від 9 березня 2011 року.
Викликає подив, що перший аукціон нової влади відбувається без властивої таким заходам нової влади помпи. Мовляв, прийшла нова влада – і все буде по-новому.  В умовах, коли міські можновладці постійно скаржаться на проблеми доходами бюджету-2011, аукціон з продажу комунального майна мав би бути чи не панацеєю та активно рекламуватися, щоб кількість бажаючих була якомога більшою та активно піднімалась аукціонна ціна. Однак інформаційного ажіотажу поки що не спостерігається. Можливо, і не треба – можуть резонно розповісти скептики.

Історія з прийняттям рішення про продаж приміщення кафе “Турист” і так нагадує добре закручений детектив. Нагадаємо, що одним з перших рішень нової міської ради  було скасування рішення прийнятого попередниками про приватизацію цього об’єкта. Серед причин називали те,  що там не виселені орендарі. Але пройшло кілька тижнів. І ті самі депутати голосують за протилежне рішення, хоча проблему з орендарями на той час так і не вирішили.

Вам це не схоже це на хеппі-енд? Чий тільки?

Котрийсь з Побратимів