Тернопільська обласна рада 4 січня 2011 року збереться на сесію, щоб розглянути питання про обласний бюджет на наступний рік та інші питання поточної роботи ради.

Як повідомляє прес-служба Тернопільської облради, задля забезпечення розгляду проекту обласного бюджету на 2011 рік та залучення до його формування депутатського корпусу і громадськості обласна рада проведе ряд заходів.

Так, 24 грудня відбудеться засідання президії Тернопільської обласної ради. Спільне засідання постійних комісій гуманітарного напрямку Тернопільської обласної ради за участю профільних управлінь Тернопільської облдержадміністрації заплановане на 28 грудня. Наступного дня (29 грудня) відбудеться спільне засідання постійних комісій економічного напрямку за участю профільних управлінь обласної державної адміністрації.

30 грудня розпочнеться засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань бюджету за участю представників головного фінансового управління облдержадміністрації.

Напередодні сесії, 3 січня, заплановано провести засідання погоджувальної ради депутатських фракцій у Тернопільській обласній раді.