Пропонуємо для знайомлення текст рішення Тернопільської міськради, яким дано хід демонтажу незаконної церкви “на джерельці”

.

Рішення:

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

З метою усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України, протоколом Духовної ради, протоколом постійнодіючої комісії з питань, пов’язаних із самочинним будівництвом на території міста Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА: 1.Управлінням муніципальної поліції, житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, з питань містобудування та архітектури, відділу земельних ресурсів організувати та провести роботи з демонтажу самочинно збудованих споруд та огорожі в парку Національного відродження. 2.Затвердити склад робочої групи для організації проведення робіт, викладених у п.1 даного рішення, згідно з додатком (додається). 3.Комунальним підприємствам „Тернопільміськсвітло”, „Тернопільводоканал”, „Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця”, „Міськшляхрембуд” виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу. 4. Тернопільському міському РЕМу забезпечити від’єднання від електропостачання самочинно збудованої споруди в парку Національного відродження. 5. Проведення робіт з демонтажу оформити відповідними актами. 6. З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників МВ УМВС України у Тернопільській області. 7. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті „Тернопіль Вечірній”. 8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В., постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ З ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ

Камінський

Володимир Володимирович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керівник групи.
Гірняк

Віталій Михайлович

заступник начальника управління правового забезпечення- начальник відділу претензійно-позовної  роботи та представництва інтересів в судових інстанціях;
Стареньков

Віктор Георгійович

заступник начальника управління з питань містобудування та архітектури-начальник відділу нагляду за об’єктами містобудування.
Кучмій

Володимир Володимирович

заступник Тернопільського міського РЕМ (за згодою);
Луцик

Ігор Олегович

головний спеціаліст відділу земельних ресурсів;
Вітик

Олег Ярославович

начальник відділу технічного нагляду
Ясеновський

Богдан Васильович

заступник начальника управління – завідувач сектору торгівлі управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів.

Секретар ради                                                                                             І.В.Турський