Хоптян і НадалПерших своїх 100 днів Хоптян витратив на формування команди і розбудову тваринництва


31 березня виповнилось сто днів, як Тернопільською областю керує Валентин Хоптян. Власне цій темі і була приурочена сьогоднішня прес-конференція для представників засобів масової інформації.

–        Звичайно, сто днів – це не такий період в житті області, щоб щось можна було кардинально змінити, переламати, побудувати зрештою. Але за цей короткий проміжок часу мої зусилля були направлені на основне – це сформувати команду професіоналів. В якійсь мірі не міняючи їх, а перелаштовуючи їх психологічно на конкретні справи, – запевнив Валентин Хоптян.

За підсумками минулого року (а торік Хоптян на посаді голови ОДА працював лише 8 днів) Тернопільщині немає чим особливо похвалитися.

–         Ми зайняли останнє місце в Україні по рівню заробітної плати. 24 місце в Україні по виробництву промислової продукції, 23 місце по виробництву в цілому сільськогосподарської продукції. Так склалось, що роками розвалювали економіку області, особливо промисловість. Розвалили тваринництво, практично воно було стерти з лиця нашого краю. А знищено тваринництво – перестали працювати переробні підприємства, – зауважив губернатор.

Сьогодні, вважає Валентин Хоптян, буде нелегко відновити їхню роботу. Але паростки вже закладені. Зокрема, у квітні буде здано в експлуатацію два молочно-тваринницькі комплекси у Бучацькому районі. Тут також почнеться будівництво ще трьох. Аналогічною є картина і в Підволочиському районі.