Перебуваючи із робочою поїздкою у Києві голова облдержадміністрації Валентин Хоптян зустрівся із Міністром оборони України Михайлом Єжелем.

Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Під час зустрічі мова йшла про забезпечення житлом військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку у Бережанському Тернопільському та Чортківському гарнізонах. Загалом це 453 особи.

Голова ОДА, зважаючи на актуальність питання, звернувся до керівництва Міноборони з проханням сприяння щодо виділення коштів на будівництво житла для військовослужбовців цих гарнізонів.

Наразі розробкою проектно-кошторисної документації на нове будівництво (реконструкцію) житла для військовослужбовців займається Подільське управління капітального будівництва Міноборони.

З цією метою у Тернополі планується будівництво двох 10-поверхових житлових будинків на 81 та 96 квартир. Розпочато підготовчі фундаментні роботи під 30-квартирний житловий будинок. У м. Чорткові є можливість реконструювати під житло дві будівлі колишнього військового містечка, а  Бережанах частково проведена реконструкція приміщень колишнього готелю під гуртожиток для 10 сімей.