За державний кошт керівник агропромислового комплексу «Україна» Олег Крижовачук будує фруктосховище. Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян цьому лише сприяє.

Крижовачук, ХоптянОлег Крижовачук вирішив зі свиней перейти на яблука. У найближчому часі вживати їх можна буде цілий рік. Аграрій і губернатор заклали капсулу під будівництво фруктосховища.

«Тут буде цілий комплекс для зберігання фруктів з регульованим газовим середовищем на чотири тисячі тонн фруктів. У сховищі створять двадцять одну камеру, розмістять контейнери для зберігання яблук. Експлуатація фруктосховища передбачає повний виробничий цикл із збирання, зберігання та експедиції продукції. До обслуговування залучать до двохсот працівників», – каже директор господарського комплексу «Україна» Олег Крижовачук.

В Україні є державна програма з розвитку садівництва. Хоптян обіцяє Крижовачуку, що затрачені кошти йому повернуть з державного бюджету. Крижовачук поки що вірить і активно реалізовує проект.

«Є державна програма, яка повертає гроші за посадку садів і є державна програма, яка повертає гроші за будівництво фруктосховищ. В цьому році фінансування дещо призупинене через економічну кризу, яка відчутна в Україні», – роздумує вголос Валентин Хоптян і сподівається, що його друг Крижовачук засадить область фруктовими деревами.