.

Суд виніс вирок стосовно колишнього голови Касперівської сільради Заліщицького району, котрий разом із спільницею отримав 190 тисяч грн. хабара за виділення земельної ділянки у вересні 2010 року.

.

Про це повідомила прес-секретар прокурора області Леся Долішна.

Нагадаємо, що до державного службовця звернувся мешканець райцентру, котрий хотів побудувати на березі річки готельний комплекс. Сільський голова, вимагав за своє рішення 3,5 тисячі доларів США. Дбаючи про власну безпеку, посадовець послав за грошима мешканку одного з сусідніх сіл. Голову і його спільницю затримали правоохоронці при отриманні 190 тисяч гривень хабара 3 вересня 2010 року. Стосовно них слідчий прокуратури області розслідував кримінальну справу за ст.368 Кримінального кодексу.

Суд визнав винним державного службовця та його спільницю – приватного підприємця та засудив колишнього голову сільради до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 2 роки, з конфіскацією майна.

Приватному підприємцю – мешканцю сусіднього села за вироком суду призначено покарання – 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 2 роки, з конфіскацією належного їй майна.