22 листопада відбулася прес-конференція організаторів V Міжнародного джазового фестивалю JAZZ BEZ 2010, який проходитиме у Тернополі 6-8, 12 грудня.

Виступаючи перед журналістами, голова оргкомітету, новообраний міський голова Сергій Надал заявив про всебічну підтримку міською радою даного мистецького заходу. «JAZZ BEZ, який уже вп’яте відбувається у нашому місті, є потрібним молоді, тернополянам, бо формує високу музичну культуру тернопільської громади, – сказав Сергій Віталійович. – І ми гідно продовжуватимемо цю добру традицію, розвиватимемо інші мистецькі проекти, щоб Тернопіль справді став містом фестивалів та потужним культурним центром».

Про особливості ювілейного джазового фестивалю розповіли його директор Олег Макогін, прес-секретар Григорій Бурбеза, ведучий Сергій Лазо, а також директор Музичного центру «Бастер» Ярослав Басараб.

За словами організаторів, вечори джазу у Тернополі проходитимуть у приміщенні драмтеатру 6-8 грудня о 19.30 год. Меломанів чекають зустрічі з оригінальними талановитими джаз-групами Росії, Польщі, Швейцарії, Німеччини, Канади, Нідерландів, Португалії, Аргентини, Вірменії, України (у тому числі Тернополя). Також, 12 грудня о 20 год. відбудеться концерт і джем-сейш в арт-клубі «Коза».

Організатори фестивалю: Тернопільська міська рада, Мистецькі об’єднання «ДЗИГА» (Львів) та «Коза» (Тернопіль), Музичний центр «Бастер», повідомляє сайт міськради.

Сам фестиваль, як частина великого дійства, що відбувається у Львові з’явився в Тернополі за сприяння попереднього мера. Як музику любить мер нинішній нам наразі невідомо, але гарне починнаня гріх було не підтримати.