Майже 200 тисяч гривень витратять цього року на придбання новорічної ілюмінації. Цю суму управління  житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міськради перерахує комунальному підприємству «Тернопільміськсвітло». А вони вже закуплять необхідну ілюмінацію для міста. Відповідне рішення прийняли під час чергового засідання виконавчого комітету міськради 9 грудня.

Найбільше коштів піде на світлові гірлянди. У рішенні зазначено, що 20 комплектів обійдеться в 157 тисяч 200 гривень. Кожен з комплектів складається із восьми гірлянд по 10 метрів кожна. Вартість одного такого комплекту становить 7 тисяч 860 гривень. Верхівку новорічної ялинки цього року прикрасять новою півтораметровою маківкою. Це буде «Льодяний кристал» вартістю 35 тисяч 260 гривень. Ще 5 тисяч 540 гривень витратять на пульт управління ілюмінацією.

Працівники “Тернопільміськсвітла” вже монтують святкову ілюмінацію у центрі Тернополя. Є вона вже навколо Театрального майдану. Залишилося оформити гірляндами головну ялинку та територію довкола неї. До речі, минулого року в ілюмінації з’явилися нові елементи – ажурні світлодіодні сніжинки білого та блакитного кольорів. Цього року новими гірляндами прикрасять не тільки головний символ Нового Року на Театральному майдані, а й будівлі на центральній площі, дерева у навколишніх скверах: на бульварі Шевченка, у сквері Чорновола, на вулиці Грушевського, Валовій та Сагайдачного. Усі нові елементи, як зазначає начальник комунального підприємства Олег Лехіцький, світлодіодні, відтак дуже економні.

Засвітять головну новорічну красуню Тернополя традиційно, 19 грудня. Святкове дійство заплановане на 17.00. Орієнтовно, новорічна ялинка тішитиме городян до 25 січня 2016 року.

Ольга Трач

Фото автора