юрій дзюбан в теребовлі вже не головаВідповідне розпорядження про звільнення Юрія Дзюбана з посади голови Теребовлянської РДА розміщене на сайті Президента України.

Ми вже неодноразово розповідали про перипетії навколо посади керівника Теребовлянського району. Нагадаємо, що звільнений Юрій Дзюбан довший час вважався близьким до оточення голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна. Заступник губернатора Юрій Желіховський, який до останнього часу очолював обласний осередок партії Тигіпка – “Сильна Україна” – є давнім товаришем Дзюбана.

Однак Хоптян публічно звинуватив Дзюбана у невмінні навести порядок з незаконним видобутком надр у кар’єрах району. Неофіційна версія звільнення інша. Мовляв, екс-голова Теребовлянської РДА став жертвою “касетного скандалу”. Розповідають, що на столі керівника області опинився запис тиради, якою його підлеглий розродився у колі колег після візиту в район.

Тепер усі інтриги будуть  точитися навколо того, кого Валентин Хоптян рекомендує на вільну посаду. Якщо це буде хтось з близьких знайомих керівника області, то це підтвердить здогади про те, що “зачищається” керівництво районів, які входять в так званий Теребовлянський виборчий округ.

Крім того, не зайве нагадати, що Теребовлянщина – батьківщина нардепа Ореста Муца. Тому не виключено, що регіонал спробує пограти м’язами  у призначенні керівника району.

Інші матеріали на цю тему:

Голова Теребовлянської РДА Юрій Дзюбан написав заяву про звільнення

В Теребовлі обласна влада зробить рейвах

Юрій Дзюбан пішов у відставку через “довгий язик”?