Понад 30 осіб звернулися сьогодні на особистий прийом до голови обласної державної адміністрації Михайла Цимбалюка, повідомляє сайт ОДА.

На зустріч із керівником області здебільшого приходили жителі сіл та районів з матеріальними та житловими проблемами.

«Жителі райцентрів й надалі їдуть в область зі своїми проблемами, які можна вирішити на рівні райдержадміністрацій, – зауважив Михайло Цимбалюк. – За результатами10 місяців ми проведемо нараду з представники райдержадміністрацій по питанню звернення громадян. Я не виключаю, що будуть кадрові зміни. Якщо люди по декілька разів приходять в райдержадміністрацію з одним і тим же питанням, а воно не вирішується, то це свідчить по погану роботу керівника. Для того ми проводимо районі виїзні прийоми, щоб зменшити кількість людей, які їдуть з віддалених сіл у райони. Але як свідчить сьогоднішній прийом громадян, рівень роботи деяких райдержадміністрацій є незадовільний».

Наприкінці Михайло Цимбалюк заявив, що на кожне його доручення буде встановлено конкретний термін на виконання і він особисто обов’язково проконтролює як чиновники розглядають проблемні питання жителів області.