Перемогою з великим рахунком завершився черговий матч першості України з футболу у групі “А” другої ліги.

Муніципальна команда з Тернополя на рідному стадіоні здобула переконливу перемогу з розгромним рахунком 4:1 над “Кристалом” з Херсона. Гостям не допомогла присутність нового тренера зі США Деніса Люкенса. Дебют заокеанському коучу підопічні Василя Івегеша заходилися псувати вже з 13-ї хвилини першого тайму. Перший гол забив Богдан Семенець. Це вже восьмий влучний удар тернополянина, який очолює таблицю бомбардирів в групи “А”. Ще до перерви зусиллями Козелка і Полянчука господарі довели рахунок до розгромного. Після перерви дубль в матчі оформив той же Полянчук.

Після нинішнього матчу в активі ФК Тернопіль стало 29 очок в 17-ти зустрічах. Команда підналася на 3-тє місце і практично гарантувала собі участь у весняній стадії змагань, де зустрінуться по 6 найсильніших колективів з обох груп другої ліги. Гравці муніципальної команди крім впевненої гри демонструють чудову результативність – 26 забитих м’ячів. Це другим показник чемпіонату.

“Ниві”, щоб наздогнати земляків потрібно набирати очки у завтрашній зустрічі з “Єдність”. Гра пройде на виїзді.