Тижневу духовну віднову парафії Матері Божої Неустанної Помочі очолили отців редемптористи. З 16 по 24 жовтня священики щоденно виголошували місійні науки, служили Святі Літургії, провели молитовні зустрічі із парафіяльними спільнотами, а також відвідали освітні установи. Вірні поклонялися мощам блаженного Миколая Чарнецького, які з нагоди місії перебували у храмі.

Отці-місіонарі провели віднову обітниці хрещення та подружньої обітниці, молилися за звільнення людей від узалежнень, окремо зустрілися з молоддю, чоловіками та жінками, зі спільнотами «Віра і Світло», «Матері в молитві», «Вервиця», «Воскресіння», вівтарною та Марійською дружинами.

24 жовтня Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Степан Меньок, екзарх Донецько-Харківський, місія на парафії завершилася. Єпископ закликав вірних «берегти дух обнови та покаяння, який ви отримали у цей благословенний час… Нехай щира молитва, якою ви прославляли Господа під час місії, завдяки невидимій Божій благодаті спонукає кожного до переосмислення свого життєвого шляху, покаже новий напрямок у житті».

Після Літургії відбувся процесійний обхід із місійним хрестом, пише сайт УГКЦ