радник ющенка, козак, вардинецьУ Тернопільському районному територіальному медичному об’єднанні виявлено фінансових порушень на суму 953,14 тис. гривень, – повідомляє Контрольно-ревізійне управління в Тернопільсьській області.

Планова ревізія стосувалася періоду 2009-2010р.р. Зокрема, встановлено,  що медичний заклад без застосування тендерних процедур було оплачено вартість робіт з поточного ремонту приміщень на загальну суму 460,28 тис. гривень.

Крім того, ревізорами зафіксовано сплату внесків до Пенсійного фонду України за завищеною ставкою на загальну суму 70 тис. гривень, нецільове використання коштів – 54,9 тис. грн., порушень з оплати праці – 25 тис. грн., покриття за рахунок бюджетних коштів витрат орендарів – 41 тис грн., порушень з обліку активів – 270 тис. гривень.

КРУ повідомляє, що інформація про ці та інші порушення фінансової дисципліни спрямована в правоохоронні органи.

Нагадаємо, що Тернопільське районне територіальне медичне об’єднання очолює  депутат облради від УНП Ігор Вардинець. Пан Ігор відомий активною діяльністю у козацькій сфері. Він є Верховним отаманом однієї з гілок чисельних козацьких  громадських організацій, а в каденцію Ющенка Вардинець був призначений  радником Президента з питань розвитку козацтва.