Нардеп Роман Заставний в інтерв’ю “Тернопільській липі” розповів про найближчі плани та намір привести в міську раду нову команду.

Заставний– Я думаю, що спільно з іншими політичними силами вибрати найкращих нам вдасться. Причому, це не має бути команда на кшталт діючого нині в місті злочинного угрупування. А це має бути команда, в якій буде присутня здорова конкуренція: нехай сперечаються, доводять свою думку, переконують одне одного.
Також я вважаю, що більшість має бути створена до початку виборчої кампанії. Мало того. Не повинно бути «чорних» і «сірих» конячок. Люди мають чітко розуміти, хто буде їхнім депутатом, довіряти йому чи ні. Щоб потім за личиною якоїсь однієї яскравої особистості, яка, можливо, натягне на себе камуфляж, буде битися в груди і розповідати, що він сім разів за останній місяць по тридцять секунд був на лінії вогню, і люди знову емоційно поведуться на таку персону. Я вважаю, що це дорога в нікуди. Навіть, якщо ця особа буде ідеальною, кристально чистою, потім кожне потрібне питання обкладуть «нормальними» людьми, які будуть й далі просто займатися дерибаном”.

Цікаво, що Заставний обрав формат нового об’єднання. Екс-мер ствердно відповів на запитання щодо об’єднання всіх політичних сил, які входять в урядову більшість.
– Я буду робити все, щоб це об’єднання відбулося, – ділиться думками Заставний. Навіть незалежно від тенденцій, які будуть на загальноукраїнському рівні. Я вважаю, що моя основна робота – це відпрацювати до старту виборів. Спробувати переконати всіх, що те, що відбувається зараз, – це неправильно.