душитель бізнесуУ суботу повідомлялося, що Кабмін пропонує садити до в’язниці  терміном до п’яти років за не оформлених працівників.  Сьгодні вирішив не відставити у добиванні вітчизняного бізнесу, колишній підприємець а нині чиновник Сергій Тігіпко.

Міністерство соціальної політики ініціює введення штрафу розміром 2 тис. не оподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 тис. гривень) для юридичних осіб за кожного нелегального працівника.

Про це на прес-конференції сказав віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

“Ми пропонуємо ввести правопорушення – відхилення від висновку трудового договору у випадку фактичного допуску до роботи й виплати винагороди за роботу без нарахування й сплати страхових внесків і податків. Пропонується ввести за цю норму штраф 2 тис. не оподатковуваних мінімумів за кожного неоформленого співробітника”, – сказав він.

Поряд із цим передбачається введення штрафу для керівників підприємств за кожного неоформленого працівника розміром 500 не оподатковуваних мінімумів доходів громадян (8 500 гривень).

Крім того, пропонується ввести штраф розміром 150 не оподатковуваних мінімумів доходів громадян (2 250 гривень) за кожен виявлений випадок несвоєчасної виплати зарплати або часткової недоплати.

Мінсоцполітики також ініціює введення штрафу розміром 700 не оподатковуваних мінімумів доходів громадян (11 900 гривень) за встановлення зарплати нижче мінімальної.

За інші порушення вимог законодавства про працю передбачається штраф розміром 150 не оподатковуваних мінімумів доходів громадян (2 250 гривень), повідомляють Українські новини.