День сміху в Тернопільській спеціалізованій школі І ступеня з поглибленим вивченням основ економіки пройшов як день сміхотерапії під лозунгом «Посміхайтеся, люди, частіше».

У народі кажуть, що сміх продовжує життя. Саме так, адже сміх стимулює діяльність імунної та нервової системи, заспокоює біль, знімає стрес. Регіт активізує вироблення лімфоцитів (клітин, які боряться з інфекцією) та ендорфінів (речовин, що блокують біль). Широка посмішка і радісний сміх сьогодні стали основними атрибутами здорового способу життя, як заняття спортом та відмова від шкідливих звичок.

У школі відбулася виставка учнівських фотографій з посмішками дітей, а також конкурс на найяскравішу посмішку.

Переможницею в цьому конкурсі стала учениця 2-Б класу Юля Гальчук. Разом з нею грамоти отримали ще 15 діток школи. В кожному класі під час перерви, на уроках читання діти читали та розповідали гуморески. На уроках малювання малювали шаржі на своїх однокласників.

У другій половині дня учні мали змогу переглянути мультфільми, які просто запалюють сміхом – «Ну, постривай», «Том і Джері» та інші. Не забули і про педагогів школи. Для них був проведений тренінг «Згадаймо молоді роки», на якому вчителі згадували і розповідали смішні історії з свого студентського життя, згадували смішні вислови учнів, зачитували гуморески про вчителів.

Саме так пройшов останній день робочого тижня. Всі залишились веселими та усміхненими, а це значить, що і вихідні дні пройдуть у хорошому настрої.

Людмила Днись, соціальний педагог ТСЗШ з вивченням основ економіки