Сергій Надал та Леонід Бицюра зустрілися з керівництвом Державної житлово-комунальної інспекції України в Тернопільській  області, яка контролює дотримання законодавчих норм, вимог, стандартів і нормативів у сфері ЖКГ.

Як повідомив очільник інспекції Михайло Олійник, основною проблемою міста, на якій зосереджена увага цієї контролюючої установи, є розбалансування системи централізованого теплопостачання у зв’язку із встановленням мешканцями систем індивідуального опалення, за якими практично не ведеться контроль, не забезпечується їх належна експлуатація.

«Сьогодні близько 38 відсотків тернополян мають автономне опалення, – зазначив п.Олійник. – І нашим спільним завданням є створити безпеку життя цих людей та їх сусідів». На думку очільника Державної житлово-комунальної інспекції, міська рада повинна приймати рішення, у даному випадку щодо дозволів на ІО, які передбачають умови безпеки громадян. «В Україні трапляються небезпечні випадки, аварії із системами автономного опалення, не дотримуються екологічні норми і усе це спонукає нас до запобігання та вирішення таких проблем», – наголосив Михайло Олійник.

Учасники зустрічі обговорили шляхи подальшої співпраці та здійснення заходів з удосконалення функціонування житлово-комунального господарства міста, у тому числі, в системі теплопостачання, забезпечення умов безпечної експлуатації.