У матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу  у другій лізі тернопільська “Нива” поступилася чернігівській “Десні” з рахунком 0:3. Голи у гостей забили Варга(у першому таймі), Кожем’яченко і Таран(у другому).

З перебігом поєдинку  читачі  ZZ можуть познайомитися на сайті http://www.fcnyva.te.ua/online.php?gameid=62. Ми лише зазначимо, що з середини другого тайму “Нива” грала в меншості. Другу жовту картку отримав Віталій Городецький. Також на поле в складі нашої команди вийшов юний Сандро Мдінарадзе. Очевидно, це син колишнього віце-президента “Ниви” Автанділа Мдінарадзе. Нічим себе в грі юнак не проявив і був замінений у перерві.

Нагадаємо, що зараз у Тернополі обговорюється ідея відродження конкурентноспроможності “Ниви” і одним з промотерів цього процесу є Автанділ Мдінарадзе, якого поєднують давні дружні стосунки з лідером тернопільських регіоналів Орестом Муцом. Ймовірно, що Мдінарадзе буде включений в першу п’ятірку Партії Регіонів на виборах до Тернопільської міської ради. Але “Ниві” і вболівальникам від цього ні тепло, ні холодно. Наша команда гордо посідає 10 з 12 місць у найнижчому футбольному дивізіоні країни.