Юлія Тимошенко розраховує провести до парламенту на наступних виборах Верховної Ради близько 50 депутатів за партійним списком.

Про це газеті “Сегодня” повідомило джерело в БЮТ, з посиланням на передвиборний список, нібито складений в найближчому оточенні Тимошенко.

Як йдеться у публікації, “в списку 40 осіб – ще 10 місць відведуть для спонсорів кампанії”.

“Якщо список відповідає дійсності, підтвердилися найгірші очікування БЮТівців: у топ-40 увійшли лише 23 нинішніх нардепа, інші місця віддані колишнім членам Кабміну і союзникам з НУНС”, – зазначає видання.

“Тобто майже сотні членів фракції БЮТ запропонують йти по мажоритарних округах, для чого у більшості з них просто немає грошей (мажоритарний мандат оцінюють у $2 мільйони)”, – пише газета.

У публікації наголошується, що “в такій ситуації різко зростає ймовірність того, що 300 голосів для перенесення виборів з березня 2011 року (як це записано в старій Конституції) на 2012 рік таки знайдуться – за це може проголосувати більша частина фракції БЮТ, яка ризикує пролетіти повз нової Ради”.

Зокрема, за інформацією газети, в список увійшли Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Григорій Немиря, Богдан Данилишин, Людмила Денисова, Петро Крупко, Юрій Луценко, Михайло Лівінський (екс-керівник апарату прем’єра), Олександр Задорожний (екс-радник прем’єра).
Крім того, це екс-губернатор Арсен Аваков, депутати від БЮТ Олександр Абдуллін, Володимир Бондаренко, Олександр Бондар, Михайло Волинець, Ігор Гринів, Костянтин Жеваго, Іван Кириленко, Андрій Кожем’якін, Наталія Королевська, Руслан Лук’янчук.

Також у списку нібито є Сергій Пашинський, Сергій Соболєв, Євген Суслов, Валентин Сушкевич, Віктор Таран, Сергій Терьохін, Віталій Чепинога, Віталій Чудновський, Євген Шаго, Андрій Шевченко, Андрій Шкіль, Віктор Швець, Володимир Яворівський.

Видання зазначає, що по в списку Тимошенко нібито є депутати від НУНС Юрій Гримчак, Олесь Доній, Роман Зварич, Юрій Кармазін, Микола Катеринчук, Геннадій Москаль, Борис Тарасюк.

Зрозуміло, що тернопільського нардепа Василя Деревляного в цьому переліку немає. Незважаючи на його німу вірність Юлії Володимирівній, в центральному офісі «Батьківщини» втомилися від його виходок на місцевому рівні та чергового провалу місцевих виборів. Нагадаємо, що на Тернопільщині БЮТ довибався до того, що має менше депутатів районних рад, ніж Партія регіонів, а в обласній раді через бездарну стратегію взагалі не має жодного депутата.

Однак офіційно в БЮТ інформацію про те, що список вже складений, заперечують.

“Це неправда. Поки ніхто списків на вибори не складав”, – заявив БЮТівець Андрій Сінченко.

У той же час він зазначив: “Нинішня влада може у будь-який момент викинути ідею виборів 2011 року – аж до перших чисел лютого. У Партії Регіонів теж є різні течії”.