Голові Тернопільської обласної ради Олексію Кайді відновлено надбавку до зарплати і щомісячні премії. Відповідне рішення сьогодні прийняли депутати облради, – пише ZAXID.NET

У рішенні вказано, що за особливий характер роботи і інтенсивність праці надбавка становитиме 90% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг. Також передбачене щомісячне преміювання голови облради у розмірі 60% посадового окладу.

Крім того, голова облради щороку буде отримувати матеріальної допомогу на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної зарплати.

Сам Кайда зазначив, що з часу свого обрання на посаду голови облради в кінці березня 2009 року він на підставі прийнятого ним тоді рішення отримував лише оклад без різних надбавок і доплат.

«Моя зарплата становить трохи більш як 5 тис. грн. Але мені хочеться брати безпосередню участь у різних соціальних проектах. Наближаються свято Миколая, Різдвяні свята, і крім того, що передбачено соціальними програмами, я планую особисто дарувати або оргтехніку, або ліжечка, або шафки для дітей», – пояснив Кайда ініціативу з перегляду розміру його зарплати. Він запевнив, що з нової збільшеної зарплати щомісячно на подарунки витрачатиме орієнтовно 5-10 тис. грн.