Делегацію Тернопільської «Нашої України» не пускають до Києва на з’їзд.

Про це повідомив голова обласної організації партії Петро Мандзій.

Він розповів, що в ніч з 26 на 27 квітня на виїзді з Тернополя на посту ДАІ був зупинений автобус із 46 делегатами, які прямували на з’їзд до Києва. Серед делегатів було 4 депутати обласної ради на 10 депутатів районних рад.

«Міліціонери завели водія автобуса у приміщення посту ДАІ і утримували там протягом 30 хвилин, залякуючи його. Паралельно з цим власника транспортної фірми, яка здійснювала перевезення, о 1 годині ночі викликали до керівництва району «для профілактичної бесіди. Більше того, вже сьогодні зранку його викликають в ОДПА для продовження бесіди», – розповів Мандзій.

Після втручання депутатів обласної ради представники ДАІ випустили водія, однак той під впливом тиску міліції їхати далі відмовився.

«Частина делегатів все-таки добереться на з’їзд іншими видами транспорту, однак основна частина Тернопільської делегації через перешкоджання міліції не зможе взяти участь у з’їзді», – додав голова обласної «Нашої України», повідомляє сайт партії.

Також повідомляється, що правоохоронці перешкоджають делегатам від місцевих організацій «Нашої України» Львівської , Волинської та Чернівецької областей.

Нагадаємо, з’їзд партії «Наша Україна» планують провести сьогодні об 11 годині під стінами Верховної Ради. З’їзд запланований як акція на річницю ратифікації “Харківських угод”.

Крім “Нашої України”,  про намір взяти участь в акції біля Верховної Ради заявили й інші політичні партії та громадські організації.