Інспектор ДАІ Сергій Петренко з міста Харцизьк став героєм скандального відеоролика, в якому обзивав водія матюками та погрожував того “за*башити в під’їзді”.

Інтернет-запис водія з Харцизька опублікували провідні українські ЗМІ. Конфлікт стався 9 квітня. За словами водія, співробітники ДАІ на білому приватному ВАЗ-2106 підрізали його і висунули обвинувачення у створенні аварійної ситуації. Один з них представився інспектором Петренко.

“Почався жорсткий “розвід” на створення мною аварійної ситуації (я нібито десь їх не пропустив, що я мало не збив якогось пішохода). Потім сказали, що я п’яний і повинен їхати з ними спочатку до начальника ДАІ, потім на медичний огляд” , – розповів водій.

Побачивши, що водій фіксує їх розмову на відеофіксатор, даїшники спершу обматюкали його, потім витягнули з машини та відібрали мобільний телефон. У процесі розмови один із співробітником ДАІ пообіцяв водієві, що “перевдягнеться у цивільну форму та його за*башить”.

Автомобіліст насилу добрався до салону свого автомобіля і сховав реєстратор: “Наприкінці капітан зрозумів, що мене не розвести, він віддав мені мобільний телефон з документами в обмін на те, що я напишу на аркуші паперу, що я до них претензій не маю”.

Відголос