Тернопільські правоохоронці затримали за вимагання та отримання хабара  головного інженера міського бюро технічної інвентаризації.

Чиновника підозрюють у збиранні данини за сприяння у вирішенні питань щодо реєстру прав власності на нерухомість. Тільки під час однієї такої оборудки державний службовець поклав до кишені двісті американських доларів.

Про це повідомили у центрі громадських зв’язків УМВСУ в області.

Відбувалося це за таких обставин. До головного інженера звернулася жителька обласного центру з проханням надати витяг з реєстру прав власності на належне їй житло у багатоквартирному будинку. Посадовець зазначив, що виготовлення відповідного документа займе близько двох місяців, однак може пришвидшити процес – за двісті доларів. При наступній зустрічі  він запевнив прохачку, що за гроші вона вже й завтра зможе отримати необхідну документацію.

Отримавши бажану винагороду, хабарник був затриманий співробітниками управління державної служби боротьби з економічною злочинністю обласної міліції.

Прокуратура порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 Кримінального кодексу (отримання хабара).