Ветеринари констатували, що жодного шматка м’яса тварина не з’їла.

У селі Матвіївці за ніч хтось убив вісім овець у кошарі просто неба. Невідома істота випила більше десяти літрів крові та навіть не торкнулася м’яса, йдеться в сюжеті ТСН.

У масових убивствах селяни підозрюють вовка, який наче вештається навколишніми селами. Утім, ветеринари та мисливці заперечують причетність сіроманця, бо баранину навіть не скуштували.

Минула ніч була неабияким випробуванням для отари. Загадкова істота поклала на лопатки одразу вісім сімдесятикілограмових овець. Господар, який на світанку прийшов виганяти отару з кошари, отетерів від побаченого. Вівці були мертві, але цілі. Ветеринар знаходить лише по два отвори на шиї та ще пару на задніх ногах кожної з них. Лікар із сорокарічним стажем каже, кров було буквально висмоктано із усіх артерій і вен. Жодної червоної плямки на землі і на овечій вовні не залишилося. Ветеринар приголомшена результатами розтину.

«В серці нічого нема, серце пусте. Cерце без крові», – каже в.о. керівника Шумського районного управління “Дерпродспоживслужби” Марія Андрійчук.

Щонайменше дванадцять літрів крові було випито за раз. Істота, ймовірно, перестрибнула через півтораметрову загорожу кошари, припускає господар. Люди сфотографували сліди лап кровопивці.

Сліди схожі на вовчі чи собачі, каже мисливець Ярослав Юрчук. Але відкидає, що до вбивства причетні вовки чи пси. Бо вівці були не роздерті, жодного шматочка м’яса не скуштовано, туші покинуті, а не відтягнуті у безпечне місце.

«За стільки років я навіть не знаю, що сказати, не зустрічав я такого. Якби вовк, то мусив би з’їсти хоча б щось», – переконаний чоловік.

До того ж вовки у цій місцевості ніколи не водилися, лісів навколо села мало. Нападником не може бути ні куниця, ні лисиця, бо вівці для них завеликий трофей, вважає мисливець. Тоді хто? Фахівці лише розводять руками. Селяни ж мають власні версії.

«Якщо вовчиця вчить молодняк, то вона їх вчить тільки полювати і нападати, то вони будуть тільки кров випивати. Якщо брати чупакрабра, то такого не може бути, бо чупакабра так не нападає на вівці, вона тільки йде на кролі», – впевнені селяни.

А власник отари оголосив овечому вампіру війну. Заклався покарати кровопивцю, ким би він не був. Спершу встановить камери відеоспостереження навколо кошари, а потім неодмінно упіймає живого чи мертвого